1 544
redigeringar
Edis (diskussion | bidrag) m (→Forskningskällor: länkade) |
Edis (diskussion | bidrag) |
||
Rad 23: | Rad 23: | ||
| [[Pastorat]]: || Tidsperiod/Namn för Pastorat | | [[Pastorat]]: || Tidsperiod/Namn för Pastorat | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |- style="background: #C0C0C0;" | ||
| [[Kontrakt]]: || -1922 [[Jämtlands södra kontrakt]],<BR>1922- [[Härjedalens kontrakt]]|- style="background: #C0C0C0;" | | [[Kontrakt]]: || -1922 [[Jämtlands södra kontrakt]],<BR>1922- [[Härjedalens kontrakt]] | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |||
| [[Kyrklig samfällighet]]: || | | [[Kyrklig samfällighet]]: || | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |- style="background: #C0C0C0;" |
redigeringar