171
redigeringar
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Chatho (diskussion | bidrag) |
||
Rad 66: | Rad 66: | ||
|- | |- | ||
| 2017 || Tema saknas [[Släktforskarnas årsbok 2017|(se innehåll)]] || Ted Rosvall | | 2017 || Tema saknas [[Släktforskarnas årsbok 2017|(se innehåll)]] || Ted Rosvall | ||
|- | |||
| 2018 || Tema saknas [[Släktforskarnas årsbok 2018|(se innehåll)]] || Ted Rosvall | |||
|} | |} | ||