1
redigering
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Sven V (diskussion | bidrag) m (Lagt till MacFamilyTree) |
||
Rad 37: | Rad 37: | ||
|- | |- | ||
| [[Legacy Family Tree]] || Windows || Family Search (Utah) | | [[Legacy Family Tree]] || Windows || Family Search (Utah) | ||
|- | |||
| [[MacFamilyTree]] || Mac || Synium (Tyskland) | |||
|- | |- | ||
| [[MinSläkt]] || Windows || Dannbergs Data (Lund) | | [[MinSläkt]] || Windows || Dannbergs Data (Lund) |
redigering