emailconfirmed
5 921
redigeringar
Sven V (diskussion | bidrag) m (Lagt till MacFamilyTree) |
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 47: | Rad 47: | ||
|- | |- | ||
| [[PhpGedView]] || Internet || Användarbaserat | | [[PhpGedView]] || Internet || Användarbaserat | ||
|- | |||
| [[Reunion]] TEN || Mac || Leister Productions, Inc (Pennsylvania) | |||
|- | |- | ||
| [[TNG]] || Internet || Darrin Lythgoe (Utah) | | [[TNG]] || Internet || Darrin Lythgoe (Utah) | ||
|- | |- | ||
| [[WinFamily]] || Windows || Evoo System Inc. (Seychellerna) | | [[WinFamily]] || Windows || Evoo System Inc. (Seychellerna) |