emailconfirmed
5 921
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) m (→Engelska) |
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 22: | Rad 22: | ||
|- | |- | ||
| 5:e generation || Pyssling || Femmänning|| C-kusin||Fjärdekusin|||| | | 5:e generation || Pyssling || Femmänning|| C-kusin||Fjärdekusin|||| | ||
|- | |||
| 6:e g. och framåt || Trassling |||||||||| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |