Öppna huvudmenyn
Huvudsida
Slumpartikel
Logga in
Om Wiki-Rötter
Förbehåll
Wiki-Rötter
Sök
Böndagar: Skillnad mellan sidversioner
← Äldre redigering
Nyare redigering →
Böndagar
(visa wikitext)
Versionen från 13 december 2012 kl. 10.09
51 togs bort
,
13 december 2012 kl. 10.09
ingen redigeringssammanfattning
Versionen från 13 december 2012 kl. 10.07
(
visa wikitext
)
Jojje
(
diskussion
|
bidrag
)
Ingen redigeringssammanfattning
← Äldre redigering
Versionen från 13 december 2012 kl. 10.09
(
visa wikitext
)
Jojje
(
diskussion
|
bidrag
)
Ingen redigeringssammanfattning
Nyare redigering →
Rad 907:
Rad 907:
|21/6
|21/6
|17/10
|17/10
|-
||1808
|i fortsättningen alltid på en söndag
|-
|-
|}
|}
Jojje
emailconfirmed
5 921
redigeringar