Forum:Admin, Forum:CantDelete, Forum:CantEdit, Forum:CantPost, Forum:CantSearch, Forum:CantView, Forum:Mod, Forum:NoSigs, Byråkrater, emailconfirmed, Gränssnittsadministratörer, Administratörer, Widget-redigerare
1 256
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
* Utmärkelsen består av en statyett som utdelas på [[Släktforskardagarna]]. | * Utmärkelsen består av en statyett som utdelas på [[Släktforskardagarna]]. | ||
{| class="wikitable" | |||
! År !! Pristagare | |||
|- | |||
| 2017 || Hans Högman | |||
|- | |||
| 2016 || Björn Johansson | |||
|- | |||
| 2015 || Jonas Magnusson | |||
|- | |||
| 2014 || Mats Johansson & Karl-Edvard Thorén | |||
|- | |||
| 2013 || Göran Larsson | |||
|- | |||
| 2012 || Eivor Grafsund & Erland Eliasson | |||
|- | |||
| 2011 || [[Kullabygdens Släktforskare]], Örjan Hedenberg & Anneli Andersson | |||
|- | |||
|} | |||
---- | ---- |
redigeringar