Victor Örnbergs Hederspris: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 61: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
| 2016 || Anna-Lena Hultman | | 2016 || Anna-Lena Hultman | ||
|- | |||
| 2017 || Peter Olausson | |||
|} | |} | ||