emailconfirmed
5 921
redigeringar
Gnidde (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Jojje (diskussion | bidrag) (bokstavsordning) |
||
Rad 13: | Rad 13: | ||
|- | |- | ||
| [[AnArkiv]] || Windows | | [[AnArkiv]] || Windows | ||
|- | |||
| [[Ancestral Quest]] || Windows | |||
|- | |- | ||
| [[Disgen]] || Windows | | [[Disgen]] || Windows | ||
Rad 42: | Rad 44: | ||
| [[Reunion]] || MAC OS X | | [[Reunion]] || MAC OS X | ||
|- | |- | ||
[[Kategori:Släktforskningsprogram]] | [[Kategori:Släktforskningsprogram]] |