Forum:Admin, Forum:CantDelete, Forum:CantEdit, Forum:CantPost, Forum:CantSearch, Forum:CantView, Forum:Mod, Forum:NoSigs, Byråkrater, emailconfirmed, Gränssnittsadministratörer, Administratörer, Widget-redigerare
1 256
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 61: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
| 2016 || Anna-Lena Hultman | | 2016 || Anna-Lena Hultman | ||
|- | |||
| 2017 || Peter Olausson | |||
|} | |} | ||
redigeringar