12
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 31: | Rad 31: | ||
|- | |- | ||
| [[Geni]] || Internet || [[My Heritage]] (Israel) | | [[Geni]] || Internet || [[My Heritage]] (Israel) | ||
|- | |||
| [[Genney]] || Windows, Mac || [[Genney Digit]] (Sverige) | |||
|- | |- | ||
| [[Gramps]] || Linux, Mac, Windows || Gramps (USA) | | [[Gramps]] || Linux, Mac, Windows || Gramps (USA) |
redigeringar