Forum:Admin, Forum:CantDelete, Forum:CantEdit, Forum:CantPost, Forum:CantSearch, Forum:CantView, Forum:Mod, Forum:NoSigs, Byråkrater, emailconfirmed, Gränssnittsadministratörer, Administratörer, Widget-redigerare
1 251
redigeringar
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
| 2021 || Olle Elm | | 2021 || Olle Elm | ||
|- | |||
| 2022 || Peter Sjölund | |||
|- | |||
| 2023 || Kerstin Jonmyren | |||
|} | |} | ||
redigeringar