emailconfirmed
5 921
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) (putsning) |
Jojje (diskussion | bidrag) (uppdatering) |
||
Rad 6: | Rad 6: | ||
! År !! Pristagare | ! År !! Pristagare | ||
|- | |- | ||
| 1990 || | | 1990 || Hans Gillingstam | ||
|- | |- | ||
| 1991 || | | 1991 || Sven Bankeström | ||
|- | |- | ||
| 1992 || | | 1992 || Pontus Möller | ||
|- | |- | ||
| 1993 || | | 1993 || Algot Hellbom | ||
|- | |- | ||
| 1994 || | | 1994 || Nils William Olsson | ||
|- | |- | ||
| 1995 || | | 1995 || Ullagreta Carlsson | ||
|- | |- | ||
| 1996 || | | 1996 || Per Clemensson | ||
|- | |- | ||
| 1997 || | | 1997 || Sperling Bengtsson | ||
|- | |- | ||
| 1998 || | | 1998 || Teo & Per Sundin | ||
|- | |- | ||
| 1999 || | | 1999 || Nils Sundelius | ||
|- | |- | ||
| 2000 || | | 2000 || Mari-Anne Olsson | ||
|- | |- | ||
| 2001 || | | 2001 || Bertil Grundström | ||
|- | |- | ||
| 2002 || | | 2002 || Kjell Lindblom | ||
|- | |- | ||
| 2003 || | | 2003 || Thea Hälleberg | ||
|- | |- | ||
| 2004 || | | 2004 || Thord Bylund | ||
|- | |- | ||
| 2005 || | | 2005 || Martin Pehrson | ||
|- | |- | ||
| 2006 || | | 2006 || Elisabeth Thorsell | ||
|- | |- | ||
| 2007 || | | 2007 || Bo Lindwall | ||
|- | |- | ||
| 2008 || | | 2008 || Olof Cronberg | ||
|- | |- | ||
| 2009 || | | 2009 || Stig Östensson | ||
|- | |- | ||
| 2010 || | | 2010 || ''Släktband'' med Gunilla Nordlund & Elisabeth Renström | ||
|- | |||
| 2011 || Urban Sikeborg | |||
|} | |} | ||