1 344
redigeringar
Viking (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
Cognatus (diskussion | bidrag) m (bokstavsordning och puts) |
||
Rad 12: | Rad 12: | ||
!Namn || Operativsystem/Plattform | !Namn || Operativsystem/Plattform | ||
|- | |- | ||
| [[AnArkiv]] || Windows | | [[AnArkiv]] || Windows | ||
|- | |- | ||
| [[Ancestral Quest]] || Windows | | [[Ancestral Quest]] || Windows | ||
|- | |- | ||
| [[Andata]] || Windows | |||
|- | |||
| [[Brother's Keeper]] || Windows | | [[Brother's Keeper]] || Windows | ||
|- | |- | ||
Rad 42: | Rad 42: | ||
| [[MyFamily.com]] || Internet | | [[MyFamily.com]] || Internet | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[MyHeritage.com]] || Internet | ||
|- | |- | ||
| [[PhpGedView]] || Internet | | [[PhpGedView]] || Internet |