1 544
redigeringar
Edis (diskussion | bidrag) |
Edis (diskussion | bidrag) |
||
Rad 16: | Rad 16: | ||
| colspan="2" style="text-align:center;font-size: 120%; background-color:#808080;" | '''Tillhörigheter''' | | colspan="2" style="text-align:center;font-size: 120%; background-color:#808080;" | '''Tillhörigheter''' | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |- style="background: #C0C0C0;" | ||
| [[Pastorat]]: || -1961 Moderförsamling i Sjösås, Drev och Hornaryd pastorat<BR>1962- Moderförsamling i Sjösås, Drev, Hornaryd och Dädesjö pastorat |- style="background: #C0C0C0;" | | [[Pastorat]]: || -1961 Moderförsamling i Sjösås, Drev och Hornaryd pastorat<BR>1962- Moderförsamling i Sjösås, Drev, Hornaryd och Dädesjö pastorat | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |||
| [[Kontrakt]]: || Tidsperiod/Namn för Kontrakt | | [[Kontrakt]]: || Tidsperiod/Namn för Kontrakt | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |- style="background: #C0C0C0;" |
redigeringar