171
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Chatho (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av 2 användare visas inte) | |||
Rad 59: | Rad 59: | ||
|- | |- | ||
| 2015 || [https://sv.wikipedia.org/wiki/H%C3%A5kan_Skogsj%C3%B6 Håkan Skogsjö] | | 2015 || [https://sv.wikipedia.org/wiki/H%C3%A5kan_Skogsj%C3%B6 Håkan Skogsjö] | ||
|- | |||
| 2016 || Anna-Lena Hultman | |||
|- | |||
| 2017 || Peter Olausson | |||
|- | |||
| 2018 || Michael Lundholm | |||
|} | |} | ||