emailconfirmed
5 921
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Jojje (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
| SvB1880 || Sveriges befolkning 1880 (DVD-skiva), o.d. 1890, 1900, 1970, 1980 och 1990. | | SvB1880 || Sveriges befolkning 1880 (DVD-skiva), o.d. 1890, 1900, 1970, 1980 och 1990. | ||
|- | |||
| Såb2013 || Släktforskarnas årsbok (med utgivningsår - i detta fall 2013). | |||
|- | |||
| SSf || Sveriges Släktforskarförbund | |||
|} | |} | ||