257
redigeringar
AndersB (diskussion | bidrag) (+program) |
AndersB (diskussion | bidrag) (+program, -Ancestry (ett företag snarare än program)) |
||
Rad 14: | Rad 14: | ||
| [[AnArkiv]] || Windows | | [[AnArkiv]] || Windows | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Disgen]] || Windows | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Familjeband]] || Internet | ||
|- | |- | ||
| [[Family Tree PHP]] || Internet | | [[Family Tree PHP]] || Internet | ||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
| [[MinSläkt]] || Windows | | [[MinSläkt]] || Windows | ||
|- | |||
| [[MyFamily.com]] || Internet | |||
|- | |- | ||
| [[My Heritage]] || Internet | | [[My Heritage]] || Internet |