Mall:Församling: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Cognatus (diskussion | bidrag) |
Cognatus (diskussion | bidrag) (→Forskningskällor: Landskap tillagt i faktarutan.) |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |- style="background: #C0C0C0;" | ||
| [[Kommun]]: || Namn/Tidsperiod för Kommun | | [[Kommun]]: || Namn/Tidsperiod för Kommun | ||
|- style="background: #C0C0C0;" | |||
| [[Landskap]]: || Namn/Tidsperiod för Landskap | |||
|- style="background: #C0C0C0;" | |- style="background: #C0C0C0;" | ||
| [[Militär indelning]]: || Namn/Tidsperiod för Militär indelning | | [[Militär indelning]]: || Namn/Tidsperiod för Militär indelning |