Genealogiprogram: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Anders (diskussion | bidrag) m (Anarkiv) |
Anders (diskussion | bidrag) m (reunion) |
||
Rad 30: | Rad 30: | ||
|- | |- | ||
| [[My Heritage]] || Internet | | [[My Heritage]] || Internet | ||
|- | |||
| [[Reunion]] || MAC OS X | |||
|- | |||
|} | |} | ||